ŻELE BUDUJĄCE UV

Seria profesjonalnych jednofazowych, bezkwasowych żeli budujących, dzięki którym stylizacja nigdy nie była tak bezpieczna, prosta, precyzyjna i szybka. Korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność. Utwardzają się w świetle UV/LED, co znacznie skraca czas zabiegu. Zachwyci zarówno Klientki, jak i profesjonalistki. Dzięki elastycznej oraz odpornej na uszkodzenia formule, żele marki PALU doskonale przylegają do paznokcia, co zapewnia trwałość zabiegu na minimum 21 dni. Bezkwasowość zapewnia 100% bezpieczeństwa dla skóry i paznokci.

Piękne i zadbane dłonie to znak rozpoznawczy nowoczesnej, dbającej o swój wizerunek kobiety. Ogromną popularnością wśród osób zainteresowanych usługami stylistek cieszy się przedłużanie paznokci. Nowoczesne metody przedłużania paznokci pozwalają uzyskać bardzo naturalny kształt paznokcia. Płytka wygląda wtedy zdrowo, a manicure jest elegancki i niewymuszony.

Przedłużanie paznokci żelem budującym

Obok akrylowej to obecnie najpopularniejsza metoda przedłużania paznokci. Zabieg zaczyna się od przygotowania paznokcia do nałożenia żelu. Płytka musi być wygładzona, wysuszona i odtłuszczona, żeby ułatwić jego przywarcie. Na początku skraca się paznokcie do długości palca, po czym następuje zmatowienie płytki i odtłuszczenie bezkwasowym lub kwasowym Primerem. Przed etapem aplikacji żelu usuwa się jeszcze skórki, tak jak w przypadku klasycznego manicure. Kolejny krok to przylepienie formy o wybranym wcześniej modelu, która pomaga stworzyć właściwy kształt paznokcia. Forma to mała naklejka na paznokcie umieszczana na nich od spodu. Żel można nałożyć też na tipsy lub bez formy, jeśli nie zależy nam na długości paznokcia. Na środek każdego paznokcia nakłada się kroplę żelu, formuje kształt, po czym wkłada dłonie pod lampę UV w celu utwardzenia.

Żele budujące UV do paznokci

Idealna konsystencja i gęstość żelu budującego UV do paznokci sprawia, że pracuje się na nim niezwykle łatwo i przyjemnie. W zależności od wybranego wariantu żel może być przezroczysty lub posiadać piękny delikatnie różowy kolor i może być stosowany zarówno do budowania paznokci, jak i ich modelowania. Pozwala na budowanie bardzo eleganckich i kobiecych paznokci, o dowolnej długości i kształcie. Wytrzymałe, mocne i nieodpryskujące żele szybko utwardzają się w lampie UV LED gwarantując gładkie i mocne paznokcie na długo. Specjalna formuła niweluje ewentualne niedociągnięcia, dzięki czemu z żelami poradzi sobie zarówno profesjonalista, jak i osoba początkująca.

Jeśli szukasz produktów za pomocą których bez trudu wymodelujesz i przedłużysz paznokcie, to wypróbuj wyjątkową kolekcję żeli budujących o wydłużonej trwałości, oraz zwiększonej odporności na uszkodzenia. Unikalna formuła żeli do paznokci sprawia, że są bardzo gęste i nie spływają z paznokci, a także są odporne na uszkodzenia. Ponadto żele budujące i żele budujące UV do paznokci umożliwiają odbudowę uszkodzonej lub zbyt krótkiej płytki paznokcia w szybki i trwały sposób.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry